Badanie potrzeb dotacyjnych członków Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych

Firma Trigonum Sp. z o.o. w ramach współpracy z Filmoteką Narodową będącą operatorem Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych oferuje wsparcie w zakresie pozyskiwania dofinansowania na projekty kin zrzeszonych w Sieci. Aby móc nawiązać z Państwem współpracę w pierwszej kolejności potrzebujemy informacji o Państwa potrzebach inwestycyjnych, które są podstawą do przeprowadzenia analizy źródeł finansowania zewnętrznego.

Jeśli należą Państwo do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych  i są Państwo zainteresowani otrzymaniem nieodpłatnej interpretacji nt. możliwości zewnętrznego finansowania dla swojego projektu oraz otrzymywaniem cyklicznej informacji o konkursach dotacyjnych w ramach obszaru swoich zainteresowań, prosimy o uzupełnienie poniższej ankiety. Jednocześnie w tym celu prosimy o wyrażenie zgody na gromadzenie i przetwarzanie Państwa danych osobowych.

Ankieta składa się z 19 pytań

Uwaga o prywatności
Ankieta jest anonimowa.
Zapisane odpowiedzi nie zawierają żadnych informacji identyfikujących Cię poza tymi, które pochodzą z formularzy ankiety. Korzystanie z numerów identyfikacyjnych, tzw. tokenów, wiąże się z zapewnieniem dostępu do ankiety, a tokeny nie są powiązane z odpowiedziami na pytania. Numery te przechowywane są w oddzielnej bazie danych i informują wyłącznie o fakcie (lub jego braku) wypełnienia ankiety.